قوانین آموزشی و انضباطی آکـادمی زبـان اسـاتیـد

 

قوانین و مقررات تعیین سطح

 1. تمامی زبان آموزان به هنگام ورود به موسسه با توجه به رده سنی متناسب با سطحشان تعیین سطح و ثبت نام شوند.
 2. چنانچه زبان آموزان بیش از دو ترم متوالی غیبت داشته باشند، هنگام مراجعه مجدد به آموزشگاه تعیین سطح خواهند شد.
 3. تعیین سطح به منظور تغییر دوره امکان ندارد و ثبت نام در ترم بالاتر مستلزم قبولی در ترم قبلی می باشد.

 

قوانین آموزشی

 1. امتحانات جهت احراز نمره قبولی و ارتقاء زبان آموزان به ترم بعدی در پایان هر ترم بصورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد. کسب حداقل نمره 75 از 100 در آزمون پایان ترم جهت ارتقاء به ترم بالاتر الزامیست و در صورتی که نمره پایانی زبان آموز کمتر از 75 باشد زبان آموز مردود می گردد و ملزم به گذراندن مجدد همان ترم می باشد.
 2. زبان آموزان مقاطع بزرگسال که در پایان ترم موفق به کسب نمره 98 از 100 گردند، زبان آموز برتر (Top Student) محسوب می شود و از 10% تخفیف ثبت نام در ترم بعدی بهره مند خواهند شد.
 3. هر جلسه معادل 60 یا 90 دقیقه آموزشی در سطوح متفاوت می باشد و غیبت بیش از 3 جلسه در ترم به منزله حذف از آن ترم محسوب می‌گردد.
 4. جهت جبران روزهای تعطیل رسمی در طول سال، کلاس های جبرانی برگزار خواهد شد و زبان آموز می بایست در تمامی جلسات تعیین شده حضور یابد (کلاس های جبرانی جزو جلسات ترم محسوب می شوند).
 5. طبق تقویم آموزشی آکـادمی زبـان اسـاتیـد تمامی جلسات جبرانی و تعطیلات ترم در طول سال از پیش برنامه ریزی و تعیین شده است و هرگونه تعطیلی غیر منتظره بر اثر حوادثی همچون بارش برف، آلودگی شدید هوا و ... متعاقباً از طریق کانال های شبکه های اجتماعی آکـادمی زبـان اسـاتیـد اطلاع رسانی خواهد شد.
 6. نحوه آموزش در کلاسها طبق سیلابس و متد تعریف شده از سوی کارشناسان آموزشی موسسه می باشد و زبان آموز محترم ملزم به پیروی از سیستم آموزشی می باشند.
 7. ایجاد فاصله میان دو ترم تحصیلی که پیوستگی آموزشی را بر هم می زند، مستلزم شرکت در آزمون ورودی و تعیین سطح مجدد می باشد.

 

قوانین انضباطی

 1. رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی است؛ از آنجا که آکـادمی زبـان اسـاتیـد دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می‌باشد رعایت کامل حجاب اسلامی و استفاده از پوشش مناسب برای کلیه زبان آموزان الزامی است.
 2. حضور به موقع و بدون تاخیر در کلاس قبل از ورود مدرس.
 3. استفاده از تلفن همراه در کلاس (پاسخ به تماس، ارسال پیام کوتاه، استفاده از دیکشنری، و غیره) ممنوع می‌باشد. لذا، مشاهدة هرگونه استفاده مصداق تخلف می‌باشد.
 4. زبان آموزان ملزم به رعایت احترام در مقابل اساتید و زبان آموزان دیگر می‌باشند و آموزشگاه با مصادیق بی‌نظمی و بی احترامی برخورد خواهد کرد
 5. از زبان آموزان تقاضا می‌شود در حفظ و نگهداری محیط آموزشگاه کوشا باشند. در غیر اینصورت، آموزشگاه مجاز به اخذ خسارت وارده از فرد یا افراد خاطی می‌باشد.
 6. از به همراه آوردن دوستان و آشنایان خود به کلاس خودداری نمایند.
 7. حضور اوليا در جلساتي كه از طرف آموزشگاه دعوت مي شوند الزامي است.
 8. حضور ولی زبان آموزان زیر 18 سال به همراه ایشان، هنگام ثبت نام الزامی است.
 9. زبان آموزان ملزم به حفاظت و حراست از وسایل شخصی خود در محیط موسسه می باشند.
 • خرم آباد
  خیابان انقلاب، کوچه آراسته 8
 •   066-33242190
 • asatid.ac@gmail.com

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف

لینک های مفید